اعدام – آویزان اردیبهشت دوربین hiv Overwatch

اعدام – آویزان: اردیبهشت دوربین hiv Overwatch samsung

گت بلاگز اخبار اجتماعی جاده هراز باز شد

جاده هراز که از روز یکشنبه هفته جاری به منظور اجرای عملیات راهداری به وسیله اداره راهداری مازندران بسته شده است بود ، از ساعت 18 امروز سه شنبه به روی خودروهای ش

جاده هراز باز شد

جاده هراز باز شد

عبارات مهم : اداره

جاده هراز که از روز یکشنبه هفته جاری به منظور اجرای عملیات راهداری به وسیله اداره راهداری مازندران بسته شده است بود ، از ساعت 18 امروز سه شنبه به روی خودروهای شخصی باز شد.

معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای مازندران در این باره به ایرنا گفت : این محور از یکشنبه این هفته به منظور اجرای عملیات راهداری از ساعت 6 تا 18 به روی خودروهای عبوری بسته بود که با آخر موقت عملیات راهداری، در آستانه تعطیلات آخر هفته به روی خودروهای شخصی باز شد.

جاده هراز باز شد

عباسعلی نجفی افزود : ادامه عملیات راهداری از یکشنیه هفته آینده شروع می شود و تا سه روز ادامه خواهد داشت.

مازندران با داشتن سه محور متصل به پایتخت کشور از جمله استان هایی است که راه های ارتباطی آن از اهمیت خاص ای برخوردار هست. این استان 10 هزار و 700 کیلومتر بزرگراه مهم و فرعی دارد که سه هزار کیلومتر آن بزرگراه مهم است.

جاده هراز که از روز یکشنبه هفته جاری به منظور اجرای عملیات راهداری به وسیله اداره راهداری مازندران بسته شده است بود ، از ساعت 18 امروز سه شنبه به روی خودروهای ش

در 4 ماهه امسال بیش از 198 میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای این استان ثبت شد و مازندران را به دومین استان پرتردد کشور تبدیل کرد.

آمار تردد شمار سامانه های هوشمند راهداری مازندران نشان می دهد به طور میانگین در طول چهار ماه گذشته در هر ساعت بیش از 67 هزار دستگاه وسیله نقلیه در بزرگراه های استان در حال تردد بودند که این میزان در ساعت اوج تردد یعنی بین ساعات 17 تا 20 به 131 هزار دستگاه نیز رسیده است.

محور هراز از پرترافیک ترین محورهای استان و کشور محسوب می شود که در فصل زمستان با ریزش سنگ ها از دامنه کوه مواجه است و در فصل تابستان جهت جلوگیری از ریزش این سنگ ریزه ها طرح ترانشه برداری و ایمن سازی به وسیله اداره کل راهداری استان اجرایی می شود که بعضا تا یک ماه این روند ادامه دارد.

جاده هراز باز شد

واژه های کلیدی: اداره | دستگاه | بزرگراه | مازندران | وسیله نقلیه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz