اعدام – آویزان اردیبهشت دوربین hiv Overwatch

اعدام – آویزان: اردیبهشت دوربین hiv Overwatch samsung

گت بلاگز اخبار اجتماعی تیم ندارم / معاون تازه رییس‌جمهور

معاون تازه رییس‌جمهور درباره‌ی انتقال مدیران کیش به شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: همه‌ آن‌هایی که از سوابق بنده اطلاع دارند، می‌دانند که من هیچ ت

تیم ندارم / معاون تازه رییس‌جمهور

معاون تازه رییس جمهور: تیم ندارم

عبارات مهم : برنامه

معاون تازه رییس جمهور راجع به ی انتقال مدیران کیش به شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: همه آن هایی که از سوابق بنده اطلاع دارند، می دانند که من هیچ تیمی ندارم و تیم گرا هم نیستم.

علی اصغر مونسان در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر این که آیا در چارت این شرکت در دور تازه قرار است از مدیران شرکت منطقه آزاد کیش استفاده شود و یا با همین بدنه ی مدیریتی و کارشناسی برنامه های ضربتی که اشاره کردید ادامه خواهد یافت؟ اظهار کرد: هرکسی که در کنار بنده نقش ایفا کند و اهدافی که تعیین شده است را اجرا کند، حتما همکار خوبِ من خواهد بود. همکاران سابق با سابقه های زیادی که در این شرکت حضور دارند را یک ظرفیت می دانم. حتما از ترکیب نیروها استفاده می کنیم تا دوره ی تحولگرایی را در این شرکت رقم بزنیم.

تیم ندارم / معاون تازه رییس‌جمهور

او که در حاشیه مراسم معارفه اش به عنوان رییس شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جمع خبرنگاران سخن می گفت، به اهمیت این شرکت در اشتغالزایی و درآمدزایی اشاره کرد و افزود: باید بتوان سه حوزه ی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این شرکت هم افزا کنیم و در کنار هم قرار دهیم و گردشگری را هم پای میراث فرهنگی و صنایع دستی رشد دهیم. اعتقاد دارم بخش گردشگری می تواند در بسیاری از شهرهای کوچک و استان ها موجب خیر و برکت شود و درآمدازیی و اشتغالزایی داشته باشد. ما امیدواریم این شرکت نقش جدی در تولید ناخالص ملی کشور ایفا کند.

معاون رییس جمهور همچنین راجع به برنامه هایش جهت برطرف چالش هماهنگی فراسازمانی گفت: گردشگری فرابخشی است و یکی از پایه های مهم آن حمل و نقل هست، امید دارم در تعامل با سایر دستگاه ها و ارتباط خوبی که با سایر دستگاه ها و وزرای قدیم و تازه دارم و با حمایتی که رییس جمهور و دکتر جهانگیری خواهند داشت، این تعامل بین دستگاهی برقرار شود.

معاون تازه رییس‌جمهور درباره‌ی انتقال مدیران کیش به شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: همه‌ آن‌هایی که از سوابق بنده اطلاع دارند، می‌دانند که من هیچ ت

واژه های کلیدی: برنامه | گردشگری | رییس جمهور | صنایع دستی | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz