اعدام – آویزان اردیبهشت دوربین hiv Overwatch

اعدام – آویزان: اردیبهشت دوربین hiv Overwatch samsung

گت بلاگز اخبار حوادث قتل فجیع‌ زن جوان، بعد از درخواست پول از مرد غریبه

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که بعد از دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به نحوه فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.

قتل فجیع‌ زن جوان، بعد از درخواست پول از مرد غریبه

قتل فجیع زن جوان، بعد از درخواست پول از مرد غریبه

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که بعد از دعوت زن جوان به منزل اش او را به نحوه فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ ۲۸ مرداد ماه امسال زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که خواهر ۳۵ ساله اش روز گذشته از منزل خارج شده است و دیگر مراجعتی به منزل نداشته و پاسخگوی تماس های تلفنی آنها نیز نیست.

قتل فجیع‌ زن جوان، بعد از درخواست پول از مرد غریبه

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان فقدان فرد و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

خواهر فقدانی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خواهرم حدود ساعت ۱۱ روز جمعه ۲۷ مردادماه با ماشین شخصی پرایدش از منزل خارج شد، قرار بود عصر به منزل بازگردد ولی تاکنون مراجعتی به منزل نداشته و پاسخگوی تماس های تلفنی ما نیز نیست.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که بعد از دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به نحوه فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.

با ثبت دستور توقیف ماشین فقدانی در سیستم جامع پلیس، واحد گشت انتظامی در تاریخ ۳۱ مرداد و محدوده شهر تازه پردیس موفق به شناسایی ماشین پراید فقدانی شدند. در بررسی اولیه ماشین مشخص شد سارق یا سارقان با دزدی لوازم داخل خودرو، آن را به صورت رها شده است در ابتدای ورودی شهر تازه پردیس رها کرده اند.

با زیاد کردن احتمال وقوع جنایت، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس در کارها خاص پلیسی موفق به شناسایی جوانی ۳۳ ساله بنام مجتبی. و که متأهل و دارای یک فرزند چهار ماهه پسر بود، شدند که برابر دلایل پلیسی به تازگی با فقدانی آشنا شده است بود.

با شناسایی مجتبی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت وی در شهر تازه پردیس، این محل را تحت مواظبت های نامحسوس پلیسی قرار داده و آخر در ساعت ۱۱ روز دوم شهریور ماه موفق به دستگیری وی شدند؛ مجتبی در بیانات اولیه گفت که در روز ۲۷ مردادماه با فقدانی ملاقات داشته ولی بعد از آن اطلاعی از او ندارد.

قتل فجیع‌ زن جوان، بعد از درخواست پول از مرد غریبه

با انتقال مجتبی به اداره یازدهم پلیس آگاهی، تحقیقات تخصصی از وی شروع شد و آخر در ساعت ۱۶ دیروز لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

مجتبی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: چند روز پیش از طریق یکی از دوستان خود با مقتوله آشنا شدم؛ روز جمعه خانواده ام در شهرستان به سر می بردند؛ با فقدانی تماس گرفته و او را به منزل ام دعوت کردم؛ بعد از چند ساعت مقتوله به منزل من آمد؛ مدت کوتاهی از حضور مقتوله در منزل نگذشته بود که از او درخواست کردم منزل را ترک کند، ولی او جهت این کار درخواست مبلغ ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد کرد و ترساندن کرد که اگر این پول را به او پرداخت نکنم، همسایگان را از حضورش در منزل ام مطلع می کند. به او گفتم که زیاد از ۱۵۰ هزار تومان نمی توانم به او پرداخت کنم، ولی او همچنان اصرار داشت تا ۳۰۰ هزار تومان به او پرداخت کنم. باهم درگیر شدیم که ناگهان مقتوله روی زمین افتاد، مقتوله نفس نمی کشید.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که بعد از دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به نحوه فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.

ترسیده بودم، می خواستم تا هرچه سریعتر جسد را به بیرون از منزل انتقال یافته کنم تا خانواده ام متوجه عنوان نشوند. یک چمدان مسافرتی تهیه کردم تا جسد را با آن به داخل ماشین پراید مقتوله انتقال یافته کنم ولی جسد در داخل چمدان قرار نمی گرفت. تصمیم گرفتم تا جسد را مثله کنم تا داخل چمدان جا شود. بعد از قرار دادن جسد در داخل چمدان، چمدان حاوی جسد را به زحمت به داخل ماشین انتقال یافته کرده و به سمت غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران حرکت کردم. از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج و به سمت شهریار حرکت کردم. به منطقه بازیافت زباله در منطقه صفادشت رسیدم، چمدان را به محل نخاله و زباله انتقال یافته کردم و داخل آن بنزین پاشیدم. جسد و چمدان را آتش زده و به سرعت محل را ترک کردم. نزدیکی های منزل که رسیدم، ماشین را در ابتدای ورودی شهرک رها کرده و به منزل رفتم.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم – معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در این باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و انتقال جسد به منطقه صفادشت، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به همراه متهم پرونده به محل انتقال جسد اعزام و در بررسی محل موفق به کشف بقایای جسد شدند.

قتل فجیع‌ زن جوان، بعد از درخواست پول از مرد غریبه

مکرم در آخر گفت: باتوجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و در ادامه کشف بقایای جسد مقتوله، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | ماشین | چمدان | انتقال | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz