اعدام – آویزان اردیبهشت دوربین hiv Overwatch

اعدام – آویزان: اردیبهشت دوربین hiv Overwatch samsung

گت بلاگز اخبار حوادث مردی که دوست خود را بخاطر تجاوز به دخترش کشته بود،اعدام شد

پدر خانواده هنگامی که پی به ارتباط شوم دوستش با دخترش برد در سناریویی طراحی شده است همراه اعضای خانواده اش مرد آشنا را با ضربات چاقو به قتل رساندند و عامل مهم ا

مردی که دوست خود را بخاطر تجاوز به دخترش کشته بود،اعدام شد

عبارات مهم : ایران

پدر خانواده هنگامی که پی به ارتباط شوم دوستش با دخترش برد در سناریویی طراحی شده است همراه اعضای خانواده اش مرد آشنا را با ضربات چاقو به قتل رساندند و عامل مهم این جنایت بعد از صدور حکم به دار مجازات آویخته شد.

رکنا نوشت: پیگیری به این پرونده به دنبال مراجعه مرد جوانی به کلانتری 12 واوان درجنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد. مرد جوان به افسر نگهبان گفت: امروز همکارم، پوریا به نمایشگاه نیامد، تلفن همراهش هم خاموش بود.درحالی که بشدت نگرانش بودم و جهت اینکه سراغی از او بگیرم به منزل اش رفتم. ماشین جلوی منزل اش پارک بود ولی کسی در را باز نکرد. این درحالی بود که صدای تلویزیون از داخل منزل به گوش می رسید. به نظرم ماجرا مشکوک است.

به دنبال بیانات مرد جوان، مأموران راهی محل شده است و بعد ازورود به منزل با جسد مرد جوان روبه رو شدند که روی او پتویی آبی رنگ کشیده شده است بود.

مردی که دوست خود را بخاطر تجاوز به دخترش کشته بود،اعدام شد

بررسی های متخصصان پزشکی قانونی نشان می داد که مقتول با ضربات مرگبار به قتل رسیده است.لکه های خون نیزروی چوب دستی و دیوارهای منزل به وضوح دیده می شد ولی اثری از جسم نوک تیز در محل دیده نشد.در تحقیقات بعدی نیزمشخص شد پوریا جهت کار به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده ولی همسر و فرزندانش در شهرستان زندگی می کنند. همچنین کارآگاهان دریافتند زن جوانی هم به منزل وی رفت وآمد داشته است.

در ادامه بررسی ها همکار مقتول به مأموران گفت: مدتی است که پوریا با زن جوانی به نام فتانه در ارتباط است و رابطه آنها به قدری صمیمانه است که جهت فتانه منزل ای اجاره کرده هست. ولی مدتی قبل فتانه مخفیانه منزل را ترک کرد. باتوجه به این گفته ها، ردیابی جهت شناسایی فتانه شروع و او ازسوی مأموران بازداشت شد.

پدر خانواده هنگامی که پی به ارتباط شوم دوستش با دخترش برد در سناریویی طراحی شده است همراه اعضای خانواده اش مرد آشنا را با ضربات چاقو به قتل رساندند و عامل مهم ا

زن جوان در تحقیقات گفت: مدتی است که پوریا را می شناسم، او با مردی به نام شهاب اختلاف دارد. یک روز که منزل پوریا بودم شهاب و همسر و دخترش هم به منزل پوریا آمدند. درگیری آنها سر همسر و دختر شهاب بود ولی چیز دیگری متوجه نشدم.

به دنبال بیانات فتانه، مأموران شهاب و خانواده اش را شناسایی و جهت تحقیقات به اداره آگاهی انتقال یافته ارزش کردند. شهاب درنخستین بازجویی ها و تحقیقات منکراطلاع ازماجرا شد. ولی همسرش دراتاق دیگربازجویی لب به سخن گشود: من می دانستم که همسرم قصد کشتن پوریا را دارد. او چند ماهی بود که نقشه قتل را کشیده بود.چراکه پی برده بود دخترمان به وسیله پوریا مورد آزارواذیت قرارگرفته هست. شب اتفاق به همراه همسر، دخترم و دوست شوهرم وارد منزل قربانی شدیم.

بعد هم دوست شوهرم با چوب ضربه ای به سر او زد و شوهرم هم با چاقوبه جانش افتاد. بعد از آن چاقو را زیر پاهایش شکست و شکسته های آن را پشت یخچال انداخت.با توجه به بیانات زن میانسال، شهاب نیز به قتل اعتراف کرد. بدهید ترتیب با کشف آثارجرم، سه متهم دیگرنیز بازداشت شدند.

مردی که دوست خود را بخاطر تجاوز به دخترش کشته بود،اعدام شد

پس از تکمیل تحقیقات، متهمان در شعبه 71 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه رفتند. شهاب به عنوان متهم ردیف اول به قصاص محکوم شد. بعد از تأیید حکم در دیوانعالی کشور، مرد میانسال در زندان به دار آویخته شد.براساس حکم دادگاه، سایر همدستان قاتل نیزبه زندان محکوم شده است اند.

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | دوست شوهرم | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz