اعدام – آویزان اردیبهشت دوربین hiv Overwatch

اعدام – آویزان: اردیبهشت دوربین hiv Overwatch samsung

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بزنیم به تخته، خیلی پُرکار شُدید!

به گزارش بانی فیلم، در کنار تعداد زیادی از بازیگرانی که اگر پای درد دلشان بنشینید،از اجحاف در جریان تقسیم نقشها گلایه دارند،از مافیای نقش می نالند و دوره بیک

بزنیم به تخته، خیلی پُرکار شُدید!

بزنیم به تخته، خیلی پُرکار شُدید!

عبارات مهم : سریال

به گزارش بانی فیلم، در کنار تعداد زیادی از بازیگرانی که اگر پای درد دلشان بنشینید،از اجحاف در جریان تقسیم نقشها گلایه دارند،از مافیای نقش می نالند و دوره بیکاری ارزش خیلی طولانی شده،داریم صورت هایی که در همه حوزه ها بشدت پُرکار ظاهر می شوند؛تا حدی که گاهی تماشاگران از حضور آنان اشباع می شوند و بعید نیست کارکردشان را بزودی از دست بدهند و یا شاید همین الان هم از دست داده باشند! بازیگرانی که شاید بهتر باشد جهت جلوگیری از ایجاد دلزدگی نزد تماشاگران و درافتادن به ورطه تکرار در مقاطعی به خود استراحت بدهند و دست رد به سینه بعضی پیشنهادها بزنند! قضیه هنگامی که حادتر می شود که شماری از این دوستان پُرکار اغلب در برنامه های متفاوت تلویزیون هم به عنوان مهمان حاضر می شوند! گرچه نباید فراموش کرد این همزمانی کارها از دست بازیگران خارج است و به شرایط نمایش و اکران بازمی گردد.

پژمان جمشیدی در لیست این دست بازیگران هست. او تا همین یکی – دو هفته پیش نمایش «آنسوی آینه» را روی صحنه داشت.در سینما هم هنوز «لونه زنبور» به طور کامل کنار نرفته،«تگزاس» با ماهیت مشابهی از او روی پرده رفت.او «سوء تفاهم» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا معتمدی و «من دیوانه نیستم» ساخته علیرضا امینی را در نوبت اکران دارد و این روزها هم جلوی دوربین «ما همه با هم هستیم» (کمال تبریزی) است.ضمنا اگر یادتان رفته باید یادآوری کنیم او ایام عید امسال هم با سریال «دیوار به دیوار۲»(سامان مقدم) روی آنتن شبکه سه بود.

بزنیم به تخته، خیلی پُرکار شُدید!

محسن کیایی که به تازگی در شبکه نمایش خانگی با سریال «ساخت ایران۲»(برزو نیک نژاد) دیده می شود و همچنان مشغول بازی در آن است،همزمان سه فیلم را روی پرده دارد:«جشن دلتنگی»،«چهارراه استانبول» و «لونه زنبور».جالب آنکه او در فیلم سومی به جز عنوان بازیگر،نویسنده هم بوده است.

«خیابان دیوار» (بهمن کامیار)، «آستیگمات» (مجیدرضا مصطفوی) و «ایستگاه اتمسفر»(مهدی جعفری) هم سه فیلمی هستند که از او در نوبت اکران قرار دارند.

در این فهرست از بابک حمیدیان هم نباید غافل شد! او که «به وقت شام»،«خرگیوش» و «مصادره» را همچنان در سینماهای تک و توکی روی پرده می بیند، هفته گذشته «جشن دلتنگی» را هم به این سه فیلم افزود. بماند اینکه از او «سرو زیر آب» (محمدعلی باشه آهنگر) و «سال دوم دانشگاه من» (رسول صدرعاملی) «آبجی» (مرجان اشرفی زاده) در نوبت اکران هستند و «معکوس» (پولاد کیمیایی) نیز بزودی آماده می شود.حمیدیان سال گذشته پُرکارترین بازیگر جشنواره ۳۶ فیلم فجر هم لقب گرفت.

هادی حجازی فر هم در سکوت نسبی خبری می تواند در این فهرست جای خوبی را به خود تخصیص داده شده است دهد.او «به وقت شام» و «لاتاری» را جسته گریخته روی پرده دارد و «گیلدا» به کارگردانی یکسان امید بنکدار و کیوان علیمحمدی،«شاه کُش» به نویسندگی و کارگردانی وحید امیرخانی،«آستیگمات»(مجیدرضا مصطفوی)، «واسطه»(آرش لاهوتی) و «دارکوب»(بهروز شعیبی) را در نوبت اکران دارد.او این روزها سری هم به شبکه نمایش خانگی زده و مشغول بازی در سریال «ممنوعه» (امیر پورکیان) است.ضمن اینکه شنیده می شود بزودی نیز جلوی دوربین فیلم تازه محمدحسین مهدویان خواهد رفت.

به گزارش بانی فیلم، در کنار تعداد زیادی از بازیگرانی که اگر پای درد دلشان بنشینید،از اجحاف در جریان تقسیم نقشها گلایه دارند،از مافیای نقش می نالند و دوره بیک

واژه های کلیدی: سریال | نمایش | کارگردانی | بابک حمیدیان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz