اعدام – آویزان اردیبهشت دوربین hiv Overwatch

اعدام – آویزان: اردیبهشت دوربین hiv Overwatch samsung

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فکر نمی‌کنم با تیم ملی به تعامل و برگزاری جلسه برسیم / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: امکان تعامل و برگزاری جلسه با تیم ملی وجود ندارد.

فکر نمی‌کنم با تیم ملی به تعامل و برگزاری جلسه برسیم / برانکو

برانکو: فکر نمی کنم با تیم ملی به تعامل و برگزاری جلسه برسیم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: امکان تعامل و برگزاری جلسه با تیم ملی وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایووانکوویچ در حاشیه امروز تمرین پرسپولیس راجع به دیدار روز گذشته تیمش برابر سایپا اظهار کرد: من بخاطر بازی روز گذشته ناراحت هستم، آیا که داور مستقیما با اشتباهاتش روی نتیجه بازی تاثیر گذاشت و با شوق و هیجان هواداران بازی می کند. متاسفانه در طول فصل، این اتفاق ادامه داشته و واقعا از این اتفاقات خسته شدیم. دو پنالتی ما را در یک بازی نمی گیرند. روز گذشته هم که مستقیم روی نتیجه بازی تاثیرگذار بود. بخاطر همین اتفاقات من واقعا ناراحتم و حق هم دارم که ناراحت باشم چون بازیکنانم تمام تلاششان را انجام می دهند بعد یک نفر بیاید و روی آینده آنها تاثیر بگذارد، خب قاعدتا این اتفاق ناراحت کننده هست. البته ما هر لحظه نسبت به عملکرد بازیکنان خودمان هم انتقاد داریم و هر لحظه غلط های تکنیکی و تاکتیکی وجود خواهد داشت، ولی ما در تمرینات تلاش می کنیم غلط های تکنیکی و تاکتیکی را به حداقل برسانیم. واقعیت این است که ما بازی را در همان دقایق ابتدایی باختیم.

فکر نمی‌کنم با تیم ملی به تعامل و برگزاری جلسه برسیم / برانکو

سرمربی پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش راجع به این که پیامکی از سوی پدر یکی از ملی پوشان برایش ارسال شده است هم گفت: من فقط در پاسخ آن پیامک نوشتم، خسته نباشید.

برانکو همچنین راجع به عملکرد ضعیف گادوین منشا گفت: می توانم درک کنم که شاید اعتماد به نفس منشا پایین آمده باشد، البته انتظارات ما از او خیلی زیاد است آیا که زمانی که منشا به تیم ما آمد، آقای گل دوم لیگ کشور عزیزمان ایران بود. خودش هم بخاطر این ضعف ناراحت هست، ولی جهت همه بازیکنان چنین اتفاقی رخ می دهد. الان هم وظیفه دارد که هر چه سریعتر خودش را به فرم ایده آل برگرداند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: امکان تعامل و برگزاری جلسه با تیم ملی وجود ندارد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه در پاسخ به سوالی راجع به بیانات کارلوس کی روش که خواستار تعامل با کلوب ها شده است بود هم گفت: من فکر نمی کنم به این تعامل و برگزاری جلسه برسیم، آیا که الان سه سال است در ایرانم و در طی این سه سال یک بار فقط کمک های کی روش به تمرینات ما آمدند.

ما همچنین راجع به این که آیا کیفیت بازیکنان داخلی واقعا پایین هست، گفت: من فکر می کنم بازیکنان لیگ آماده اند و نظر من برعکس آقای کی روش هست. این عنوان در خیلی از بازی ها ثابت شده است هست. من نمی دانم مربیان تیم ملی چگونه به این اطلاعات دست پیدا کرده اند که بازیکنان داخلی ضعیف هستند.

برانکو راجع به این که آیا از بازیکنان ملی پوشش در دیدار برابر سایپا استفاده نکرد هم گفت: بخاطر اینکه نمی دانستم آن ها در چه وضعیتی هستند و به همین علت از ملی پوشان استفاده نکردم. آن ها ۱۰ روز در اردوی تیم ملی بودند و من از وضعیتشان خبر نداشتم. محمد انصاری هم بعد از اردوی تیم ملی همچنان احساس درد می کند.

فکر نمی‌کنم با تیم ملی به تعامل و برگزاری جلسه برسیم / برانکو

سرمربی پرسپولیس راجع به دیدار چند روز آینده تیمش برابر نسب قارشی ازبکستان هم گفت: آن ها ۴ بر صفر به السد در قطر باختند، ولی تیم ضعیفی نیستند و در فوتبال اینگونه نتیجه های رخ می دهد. حریف به دنبال این است که با پیروزی در برابر ما هم امتیاز شده است و شانس افزایش داشته باشد. پیش از این تیم ها با ۹ امتیاز از گروهشان افزایش می کردند، ولی شاید این اتفاق رخ بدهد که با ۱۲ امتیاز هم افزایش نکنیم. به همین خاطر به ازبکستان می رویم تا برابر نسب قارشی پیروز بشویم.

او در آخر راجع به مذاکره کلوب با بازیکنان جهت تمدید قرارداد هم گفت: کلوب در حال حاضر در پروسه ارائه پیشنهادات به بازیکنان هست. فعلا اوضاع ما به گونه ای است که وقت کافی جهت مذاکره نیست، ولی طی چند روز آینده این مسئله هم حل خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: امکان تعامل و برگزاری جلسه با تیم ملی وجود ندارد.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | برگزاری | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz